Gabinety MASAŻ & HAMMAM

Gabinety MASAŻ & HAMMAM

 

MASAŻ & HAMMAM
Gabinety SPA & WELLNESS
Remigiusz Kostusiak

ul. Moniuszki 2A (budynek aquaparku)
tel. 604-977-074
Strona internetowa: www.masaz-kudowa.pl

 

Gabinety MASAŻ & HAMMAM Remigiusz Kostusiak mieszczą się na parterze Aquaparku WODNY ŚWIAT w Kudowie Zdroju. Od lipca 2003 roku funkcjonuje w tym miejscu gabinet masażu, a w kwietniu 2015 dołączony został do niego gabinet HAMMAM, w którym wykonywane są tzw. mokre zabiegi na ciało na - specjalnie do tego celu wybudowanym - kamiennym, podgrzewanym stole.
 
W ofercie gabinetów MASAŻ & HAMMAM znajdują się zarówno zabiegi typowo lecznicze, jak masaż klasyczny lub terapia manualna, ale również relaksacyjne masaże całego ciała takie jak:
- masaż gorącymi kamieniami,
- masaż świecą,
- masaż hawajski LOMI LOMI NUI,
- masaż mięśniowo-powięziowy REBALANCING
Te dwa ostatnie, czyli masaż hawajski LOMI LOMI NUI oraz masaż mięśniowo-powięziowy REBALANCING zaliczane są do grupy tzw. masaży holistycznych, głęboko relaksacyjnych o jednoczesnym działaniu terapeutycznym oraz prozdrowotnym. Przez swoje bardzo szerokie spektrum oddziaływania na ciało i umysł człowieka, masaże te cieszą się największym zainteresowaniem i uznaniem klientów.
 
Ofertę gabinetów MASAŻ & HAMMAM uzupełniają zabiegi wykonywane w “nowym” gabinecie z wykorzystaniem wody. Głównym z nich jest tzw. rytuał Hammam – zabieg dogłębnego oczyszczania ciała wykonywany na wzór tradycyjnego masażu tureckiego, łączącego w sobie nawilżenie ciała, peeling, masaż pianą oraz naoliwienie. W niedalekiej przyszłości w gabinecie HAMMAM wykonywane będą także m.in. masaże Ayurvedyjskie.
 
Więcej informacji o gabinetach MASAŻ & HAMMAM Remigiusz Kostusiak na www.masaz-kudowa.pl
 
 

mapa

Pokaż mapę
Zobacz nasz Facebook
Projekt i wykonanie : strimeo.tv
Kontakt do Webmastera
Valid XHTML 1.1