SKI Arena Zieleniec

     SKI ARENA Zieleniec

     57 – 340 Duszniki - Zdrój

     Strona internetowa: SKYWAY EXPRESS

     e–mail: marketing@nartorama.pl

     tel. 885 154 681

 

Jeden skipass, wiele możliwości.

Nowa odsłona Zieleńca

 

Największy w Kotlinie Kłodzkiej ośrodek narciarski oferuje w nowym sezonie wiele zmian. Narciarze i snowboardziści, którzy odwiedzą Zieleniec, skorzystają m.in. z jednego karnetu na wszystkie wyciągi.

Zieleniec Ski Arena to największa stacja narciarska w Kotlinie Kłodzkiej i jednocześnie jedna z większych w Sudetach. Już od ponad wieku walory Zieleńca doceniane są przez pasjonatów sportów zimowych. W okresie przedwojennym ośrodek służył do przygotowań olimpijskich. Od Kudowy-Zdroju dzieli ją zaledwie 18 km, co przekłada się na 30 minut jazdy samochodem.

Wszystkie wyciągi dostępne na jeden karnet

Bardzo dobrą wiadomością dla jeżdżących na nartach lub snowboardzie jest jeden karnet na wszystkie dostępne w Zieleńcu wyciągi. Dzięki temu odwiedzający ośrodek będą mogli wypróbować różne trasy bez obaw, czy karnet, który zakupili, zadziała na wybranym wyciągu. A jest z czego wybierać – 24 wyciągi o zróżnicowanym stopniu trudności stanowią w sumie ponad 21 kilometrów tras. Warto zauważyć, że większość z nich jest oświetlona, co pozwala na szusowanie także po zmroku.

W zbliżającym się sezonie chcemy pokazać Zieleniec, który zaskoczy amatorów sportów zimowych. Jeden skipass, zmodernizowane trasy, nowa kolej już na początku grudnia narciarze i snowboardziści będą mogli przekonać się o nowej jakości największego ośrodka w Kotlinie Kłodzkiej – mówi Grzegorz Głód, przedstawiciel Zieleniec Ski Arena.

W zależności od potrzeb i umiejętności, będzie można skorzystać z różnych wariantów czasowych i cenowych karnetów. Przykładowo, osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami lub deską, mogą wybrać karnet 4-godzinny, którego cena wynosi 60 lub 50 złotych (w zależności od tego, czy wybrany zostanie bilet normalny, czy ulgowy). Dla bardziej zaawansowanych przygotowano specjalny karnet całodzienny, z którego można korzystać od godziny 9.00 do 22.00. Za cały dzień zimowych atrakcji zapłacimy 95 lub 85 złotych, również zależnie od wybranego wariantu. Zieleniec prowadzi także przedsprzedaż biletów – kupując karnet przez internet, można obecnie zaoszczędzić 15% ceny.

Jedna z najnowocześniejszych w Polsce kolej krzesełkowo-gondolowa

Chcąc zapewnić najwyższą jakość proponowanych atrakcji, w nowym sezonie narciarskim w Zieleńcu zostanie uruchomiona jedna z najnowocześniejszych w Polsce kolei krzesełkowo-gondolowych. Budowana przez ośrodek Nartorama kolej Skyway Express ruszy w grudniu. Prace nad uruchomieniem nowego wyciągu prowadzone są od lipca tego roku, a cała inwestycja trwa od 2012 r.

Długość trasy kolei po stoku wyniesie 780 m, wyposażenie stanowić będą ośmioosobowe gondole i sześcioosobowe kanapy z niebieskimi osłonami. Maksymalna prędkość jazdy wyniesie 5 m/sek. Tuż przy kolei Skyway Express do dyspozycji będzie pięć długich tras zjazdowych, w tym najdłuższa 2800 m. Jazda nocna możliwa będzie na trzech trasach.

Zróżnicowanie tras zjazdowych powoduje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, w zależności od umiejętności. Pasjonatom freestylu na nartach lub snowboardzie Zieleniec oferuje snowpark oraz pełnowymiarową rynnę (halfpipe). Cennik oraz możliwość zakupu karnetu na wyciągi Ski Areny Zieleniec dostępne są na stronie zieleniec.pl.

Zieleniec Ski Arena

Zobacz nasz Facebook
Projekt i wykonanie : strimeo.tv
Kontakt do Webmastera
Valid XHTML 1.1