Park Linowy

Park Linowy

 

Mountain Emotion

ul.Moniuszki 4
57-350 Kudowa Zdrój
tel.: 604485629
e-mail : biuro@mountain.com.pl
Strona internetowa : Mountain Emotion

 

Park Linowy Mountain Emotion to zaciszne miejsce, położone na zboczu Góry Parkowej.

Unikatowe miejsce w którym można spędzić czas na świeżym powietrzu pod koroną drzew.

Osoby które dopiero zaczynają przygodę z wysokością, jak i te bardziej doświadczone znajdą tu sporo okazji do sprawdzenia się na torach pod okiem naszych instruktorów, którzy nieprzerwanie czuwają nad bezpieczeństwem.

Łączna długość wszytkich tras wynosi  800m.

W ofercie parku są trzy trasy;

-              Mały tor o długości  50m  składa się z tyrolki i  9  przeszkód. Skierowany jest dla  najmniejszych. Całość rozciąga się na wysokość od  1m do 1,5m  nad ziemią, więc rodzic ma całkowitą kontrolę na poczynaniami pociech.

-              Średni tor w którego w skład wchodzą  3  tyrolki (w tym jedna 50-cio metrowa) i  8  przeszkód przeznaczony jest już dla starszych dzieci. Trasa znajduję się na wysokość 3-4 metrów nad ziemią, a jej długość to  200m. 

-              Duży tor zbudowany z myślą o nastolatkach i dorosłych ma długość  550m, na jego długości rozmieszczonych jest aż  7  tyrolek, a do tego  14  przeszkód o różnym poziomie trudności. Wysokość toru wacha się między  9m a 12,5m

Całości wrażeń dopełni ścianka wspinaczkowa zbudowana na jednym z prakowych drzew, której wysokość sięga 20m.

Istnieje tekże możliwość rezerwcji parku dla grup zorganizowanych.

 


 

Park Linowy Kudowa

ul.Kombatantów
57-350 Kudowa Zdrój
tel.: 669 160 098
Strona internetowa:  https://parklinowykudowa.pl

 

Park linowy to wyjątkowe przygotowane miejsce, gdzie dzieci i dorośli mogą rewelacyjnie spędzić czas na świeżym powietrzu, bezpiecznie bawiąc się na linach. Trasy Na terenie parku znajdują się trzy trasy o różnym stopniu trudności. Każdy, zarówno osoby rozpoczynające przygodę z zabawą na linach, jak i te bardziej doświadczone, poszukujące większej dawki emocji, znajdą coś dla siebie.Wszystkie Trasy są zapętlone włącznie z Tyrolkami więc chodzisz po linach cały czas bez limitu przejść ani czasu. To, co wyróżnia Park Linowy Kudowa pośród innych obiektów tego typu jest Trasa Niska, na której mogą bawić się już od 110 cm wzrostu. Trasa ta pozostaje na wysokości wzroku rodziców, zapewniając im bliski kontakt z pociechą. Dorośli i młodzież pragnący większych wyzwań, najlepiej poczują się na Trasie Średniej lub Trasie Wysokiej, gdzie 550 metrów lin zapewni im mega przygodę a beczka śmiechu dostarczy super emocji. Organizujemy Imprezy, imprezy urodzinowe, spotkania firmowe i integracyjne, 
wieczory kawalerskie i panieńskie, przyjmujemy grupy szkolne i przedszkolne, wszystko to w samym sercu Kurortu Kudowa, w pobliżu błędnych skał i labiryntu skalnego.Czynne w godzinach od 10 do 20.00 w sezonie wakacyjnym.
 
 
 
 
 
 

Panoramy

Park Linowy

mapa

Pokaż mapę
Zobacz nasz Facebook
Projekt i wykonanie : strimeo.tv
Kontakt do Webmastera
Valid XHTML 1.1