Cyklobusy

Cyklobusy


Cyklobusy

 

Cyklobusy są to zwykłe autobusy ciągnące za sobą przyczepkę do przewozu rowerów. Z przejazdów mogą korzystać wszyscy, nie tylko posiadacze dwóch kółek.

 

 

Cyklobusy kursujące przez Kudowę – Zdrój jadą w dwóch kierunkach.

Przejazd w Góry Orlickie /Zieleniec/ odbywa się  z przystanku PKSu /obok stacji PKP/. Linię obsługuje firma Orlobus z Novégo Města nad Metují. Trasa: Nové Město nad Metují - Náchod - Kudowa-Zdrój - Lewin Kł. - Zieleniec - Lasówka - Mostowice - Orlické Záhoří - Šerlich.

Przejazd w kierunku Gór Stołowych odbywa się z przystanku PKSu /ul. 1 Maja „przystanek końcowy” z kierunku Kłodzka/. Linię obsługuje firma CDS Náchod. Trasa Náchod - Kudowa - Błędne Skały - Karłów (dwa kursy).

Cyklobusy kursują w sezonie letnim od połowy maja do połowy września w każdą sobotę, niedzielę oraz święta państwowe (czeskie). Cennik biletów znajduje się w każdym autobusie; u kierowcy dostępne są mapy tras rowerowych.

Na stronach przewoźników dostępne są również informacje o innych liniach obsługiwanych przez cyklobusy po czeskiej stronie granicy. Szczegóły na www.orlobus.cz oraz www.cdsnachod.cz

 

Rozkład jazdy :

Zobacz nasz Facebook
Projekt i wykonanie : strimeo.tv
Kontakt do Webmastera
Valid XHTML 1.1